Pejo

Ośrodek narciarski Pejo zachwyca swoją infrastrukturą oraz przygotowaniem tras. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna kolejka Peio 3000, która umożliwia dojazd aż do Crozi di Taviela leżącej nieopodal majestatycznej góry Monte Vioz (3 600 m n.p.m.). Stąd można rozpocząć emocjonujący oraz bardzo długi zjazd doliną Valle della Mite aż do centrum wioski. Położony przy spokojnym miasteczku Pejo ośrodek narciarski, oferuje głównie średnio trudne oraz łatwe zjazdy, co zadowoli przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Pejo zadowoli również wielbicieli innych zimowych rozrywek. Szeroki wybór tras dla amatorów nart biegowych, ścieżki przystosowane do spacerów w rakietach śnieżnych oraz możliwość zimowej wędrówki po ośnieżonych szlakach sprawiają, że Pejo przyciąga miłośników białego puchu z całego świata. Dodatkowym atutem ośrodka jest bogata oferta alpejskich barów i restauracji, które serwują regionalne potrawy i trunki.

Trasy w km

5Łatwe 10Średnie 2Trudne

Wyciągi

x 2

x 3

x 1
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.