Sauze d`Oulx

Ośrodek narciarski Sauze d'Oulx przyciąga miłośników białego szaleństwa dużą różnorodnością scenerii oraz niesamowitymi widokami rozpościerającymi się z zaśnieżonego płaskowyżu na wysokości 2 500 m n.p.m. Sauze d'Oulx uznawany jest za jeden z najbardziej ekskluzywnych ośrodków całego regionu "Drogi Mlecznej". Specjalnie na potrzeby zimowej olimpiady w 2006 roku przygotowano tu stoki do jazdy po muldach.

Bardziej wymagający narciarze powinni udać się na trasy zjazdowe wiodące z rejonu Col Basset. Na uwagę zasługuje nartostrada 29 z Capanna Mollino, która na pewno dostarczy mocnych wrażeń. W ośrodku znajduje się również doskonale wyposażony snowpark Sportinia, w którym będą mogli poszaleć miłośnicy deski snowboardowej. Dodatkowym atutem ośrodka jest bogata oferta après-ski. W miasteczku znajdują się liczne puby, restauracje oraz sklepy z regionalnymi produktami. W ramach atrakcji można również skorzystać z pieszych, górskich wędrowek czy widokowych lotów paralotnią.

Trasy w km

34Łatwe 43Średnie 12Trudne

Wyciągi

x 0

x 8

x 3
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.